KONST / Litografier / Litografi 12113099
nr 1211 3099
Harald Wiberg
(1908-1986), Sverige
Litografi, Signerad, numrerad 12/390. Motivet: 33x41 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 22 oktober 2018
kl 20:39:10
21/10 17:52:15
22/10 00:56:11
22 okt
Harald Wiberg
Läs mer om Harald Wiberg